אודות יוספיטו

נעים להכיר אנחנו יוספיטו

החלום הציוני של הורי עוד מימי נערותם בגרעיני “השומר הצעיר” בווינה שבאוסטריה (אמי) ובבואנוס איירס שבארגנטינה (אבי) היה לעלות לישראל. הם אכן נפגשו בקיבוץ והתחתנו, ובסוף שנות השישים עברנו כמשפחה להתגורר בווינה שבאוסטריה.  לאחר כעשור, בשנת 1978 חזרנו ארצה לנתניה.

לאמי, שהייתה בעלת עסק עוד בווינה, היה רק טבעי להמשיך את עיסוקה כאן בישראל ואכן, תוך פרק זמן קצר הורי הקימו עסק, חנות בשם “טבק ומתנות” שפעלה בתחום צרכי הצילום, מכירה של מוצרי טבק, מקטרות וסיגרים ובנוסף לכך מתנות לגבר, מוצרי כתיבה ועוד.

כולם ברחוב הכירו ומכירים את יוספיטו, הבחור הארגנטינאי שניחוח המקטרת הממכר שלו נישא למרחקים ואת רעיה, שהעדינות והנימוס הווינאי שלה בלטו בנוף הישראלי. הם נהנו להגיע לחנות בבוקר, ומעבר למכירה, לפגוש ולשוחח עם הלקוחות שלהם, שחלקם הגדול הפכו ממש לחברים. עם השנים התבגרו הורי ולאחר שנים רבות שבהן גרתי בווינה עקב הפעילות העסקית שלי, חזרתי לגור בישראל כדי לסייע להם בניהול העסק.

בשנת 2018 אמי היקרה נפטרה, ואנו ממשיכים את המלאכה, לצערנו, בלעדיה.

השם החדש של העסק - "יוספיטו"

הרצון שלי היה להנציח את הפעילות הרב גונית של הורי בחנות ולכן, החלטתי לקרוא לה “יוספיטו”  – שמו של אבי, שהפך להיות מותג של מעשן מקטרת בסביבה. עם השנים השם השתרש ועכשיו אני שומע לא מעט את הלקוחות מספרים לחבריהם אני כעת אצל “יוספיטו”, או קניתי מוצרים כאלה ואחרים אצל “יוספיטו”. העובדה ששם זה נקלט, היא עבורי ההתגשמות של החלום. דרך אגב, אף על פי שכותבים Josefito ההגיה בעברית היא יוספיטו ולא ג’וספיטו כמו שרבים בטעות חושבים:)

חנות שהיא בית

לאור מערכת היחסים הייחודית עם הלקוחות והעובדה שזהו מקום מפגש של אוהבי הטבק, החלטתי לא לשנות כלום בנראותה של החנות אלא להשאיר את המראה האותנטי שלה. אותם מדפים, שולחן עבודה, מנורות ועוד שגדלתי עליהם. רבים מהלקוחות שמגיעים לחנות חשים שהם נמצאים במנהרת הזמן כיוון שמדובר במראה שאינו נראה בדרך כלל. לנגד עיני עומדת המטרה שהיא להעניק ללקוחות הוותיקים והנאמנים שלנו – וגם לנו המשפחה – תחושה ביתית ומוכרת של עשרות שנים רבות ואווירה נעימה ומיוחדת. ולכן איני מבצע כל שינוי ושומר על הקיים והמוכר.

עם השנים החנות צברה מוניטין רב והייתה להיות ממש “חנות מיתולוגית” כמו שהרבה לקוחות מכנים אותה.  רבים מגיעים אלינו מהערים סמוכות, מהקיבוצים ומהמושבים שבסביבת נתניה וגם ממקומות רחוקים יותר.

יוספיטו ב-online

המודרניזציה אינה נראית בחנות, אך היא חיה ובועטת באמצעות השירות המקוון שאנו מעניקים ללקוחות שלנו. הם מזמינים מוצרי טבק שונים, אקססוריז עבורם כמו פיות ופילטרים, מקטרות, סיגריות אלקטרוניות, נוזלי אידוי ומכשירי אידוי לקנאביס רפואי – וופורייזר ועוד.

סימני ההיכר של יוספיטו

סימן ההיכר המובהק הן של החנות והן של אתר האינטרנט של “יוספיטו” הוא המידע העצום והמפורט שמקבל כל לקוח לשאלות שהוא שואל. מטבעי אני אדם שאוהב לדעת ולחקור נושאים לעומק והצטבר אצלי לא מעט ידע במשך השנים שאני מאמין שנכון הוא לחלוק אותו עם הלקוחות. מי שמעוניין בכך מקבל תשובות מעמיקות ומקצועיות, מה שעוזר לו להבין את הנושא ולקבל החלטות נבונות בקשר לרכישה המתאימה ביותר עבורו.

נשמח לארח אתכם בחנות הפיזית, וגם כמובן לשרת אתכם באתר המקוון.

RONI GIF

רוני אליכיס

בעלים ומנכ"ל - "יוספיטו"

יוספיטו בתקשורת

קישור לכמה מילים שכתבו עלינו – לחצו כאן לקריאה